מרכזי שכבה יועצים ומחנכים תשע"ח

 

 

חטיבת ביניים

 

שכבת ז'

מרכזת-רותי לוי סייג

   יועצת-ריקי חן

 

שכבת ח'

מרכז-אלירן דיין

יועצת- אורית פרידמן

שכבת ט'

מרכזת-רותי נחמד

יועצת-מנואל זרמתי

ז'1  – רותי לוי ח'1  – אלירן דיין ט' 1 – רותי נחמד
ז'2  – ראומה נחום קרייזלר ח'2  – אור מזרחי ט' 2 – ז'יל אמויאל
ז'3  – ספיר יאנושי ח'3  – יעל שלום ט' 3 – סבטלנה גמריל
ז'4  – אביבה גזית ח'4  – ענת באבאי ט 4 – שילה ברק
ז'5  – גיא ויצמן ח'5  -ג'ואנה בורוס ט' 5 – רינה יעיש
ז'6  – יהושע שחר ח'6  – יוסי לבנה ט' 6 – דפנה רוזנפלד
ז'7 – הילה הרץ        ונטורה ח'7 – יהלום אזולאי ט' 7 – מאיה מליץ לנדאו ועינת אלקיים
  ח'8 – אדוה וסרטייל

והלה שמש

 

            

                     חטיבה עליונה

 

שכבת י'

מרכזת- דגנית פלישתי מוקאזדה

יועצת- רונית כץ

שכבת יא'

מרכזת – מגי דיין

יועצת – חגית דוד

שכבת יב'

מרכזת-אופירה חי כהן

יועצת-  שלומית יששכר   רובינשטיין

י' 1 –   מתן קפלן יא' 1 –   מגי דיין יב' 1 –   אופירה חי כהן
י' 2 –    דגנית פפלישתי מוקזאדה יא' 2 –   אשרת ררררפרננדס אוליאל יב' 2 –   מעיין מור
י' 3 –   מרב ננננננוסבאום רויטר יא' 3 –   שמשון פאר יב' 3 –   שרון דואק    ררר       הרוניאן
י' 4 –   רם פרנקל יא' 4 –   איתמר שחר יב' 4 –  גלית עמיהוד
י' 5 –  דרור הראל יא' 5 –   צח לוזון יב' 5 –  רונה דקל
י' 6 –  אור חיון יא' 6 –  שושי חן יב'6 –  ירדנה כץ
י' 7 –  רוני זמיר יא' 7-  מיה מזרחי יב'7 –  אלינור גורן
  יא 8 – אביה בטקר

וווווווו נטלי טביב

 

 

 חברי הנהלה ותפקדיהם

 

  • מנהל הגימנסיה –   דני ליבוביץ
  • מנהלת חטיבת הביניים – מירי ראובן
  • מנהל החטיבה העליונה – עופר טס
  • סגן המנהל – שמשון פאר
  • מנהל פדגוגי – רם פרנקל

 

מרכזי מקצוע

 

המקצוע שם הרכז
אזרחות אמנון קרת
אנגלית שרה מורגנשטרן – חט"ע

שושי האריס – חט"ע

גיאוגרפיה ציפי אפשטיין
היסטוריה דגנית פלישתי מוקזאדה
חינוך גופני יובל כדי
לשון והבעה רותי לוי סייג
מדעים רינה יעיש- חטה"ב

צח לוזון- חט"ע

מתמטיקה

 

נלה קנטה – חט"ב

אמיליה כספי – חט"ע

ספרות ז'יל אמויאל
ערבית שרית להב
תנ"ך אסנת הלוי פלדמן
של"ח שמשון פאר
ייעוץ חגית דוד ש

 

 בעלי תפקידים נוספים בבית הספר

  • רכז מחויבות אישית – דודי שרמן
  • רכזת התפתחות אישית ומעורבות חברתית – לילך אטיה
  • רכזת תקשוב – לילך אטיה
  • רכזת מרכז מל"א – יעל שלום
  • רכז מערכת ובחינות בגרות – יניב רוזן
  • רכזת ליקויי למידה –  מנואל זרמתי
  • רכזת מועצת תלמידים וחינוך ערכי בחט"ב – מאיה מליץ לנדאו.
  • רכז מועצת תלמידים חט"ע – איתמר שחר.
  • רכזת חינוך חברתי ערכי בחט"ע – ירדנה כץ
  • רכזת אמירים – מעיין מור
  • מנהלנית – שירלי דוד חי
  • לבורנטיות – רוזה שרוב, נטלה שמשילשוילי, מרינה ספוז'ניקוב.
  • ספרנית –   שושי שקיבאי
  • מת"לית – נעמה דורון
  • רכזת סל שילוב – אסתי פיילכנפלד
  • רכז טיולים – שמשון פאר
  • רכזת חלו"ן – ציפי אפשטיין
  • רכז פרויקט השאלת ספרי לימוד- יניב אביטן
  • רכזת לענייני  גיוס לצה"ל וקליטת מורים חדשים – רונית  בר-עוז
  • רכזת רוח יהודית – טל דוידסון